Indeksy Ksiąg parafialnych z woj. kujawsko-pomorskiego

 

 Parafia / USC  Chrzty / Urodziny  Małżeństwa  Zgony

strona www


 Aleksandrów Kuj.
1883-1885; 1887;
1883-1884; 1887;
1883-1885; 1887;
 Geneteka
 Barcin 1874 1820-1889
 Poznań Project  Geneteka
 Bądkowo
1719-1807;
1718-1807;
1717-1807;
 Geneteka
 Błądzim-Rykowisko  
1924-2009  Geneteka
 Błenna 1744-1772; 1774-1808; 1820-1826; 1830-1865 1726-1742; 1744-1765; 1767-1771; 1774-1780; 1783-1808; 1820-1826; 1830-1865 1726-1769; 1774-1808; 1820-1826; 1830-1865  Geneteka Poznań Project
 Błodziszewo
1851-1875
 Poznań Project
 Bobrowniki
1854-1859;
1854-1859;
1854-1859;
 Geneteka
 Ziemia Dobrzyńska
 Boniewo 1763-1799; 1818-1842; 1906-1912;
1764-1891; 1893; 1895-1912;
1763-1808; 1818-1855; 1868-1881; 1906-1912;
 Geneteka
 Borkowo
 gm.Inowrocław

1781-1807;
1781-1807;
1781-1807; 1874-1911;
 Pomorskie TG  Ziemia Dobrzyńska
 Branno 1818-1873;
1820-1851; 1858-1874
 Poznań Project  Geneteka
 Broniewo pow.Radziejów 1715-1718; 1720-1808 1738-1741; 1744-1768; 1770-1791; 1793-1808 1700-1808;
 Geneteka
 Bronisław gm.Dobre
1882-1899
 Geneteka
 Broniszewo
1822; 1827-1851; 1853-1854; 1876-1884
 Poznań Project
 Brudnia
1800-1810; 1818-1899
 Poznań Project
 Brześć Kujawski 1905; 1908 1904-1905; 1907 1904-1905; 1907-1908  Pomorskie TG  Geneteka
 Brzyskorzystew
1843-1889
 Poznań Project
 Byczyna 1827;
1824; 1827; 1840; 1842 1827;
 Geneteka
 Bydgoszcz
1821-1899
 Poznań Project
 Bydgoszcz (Fara)
1901 1881-1922;
   Geneteka
 Bysław 1776-1879; 1881-1911 1789-1926 1731; 1776-1934; 1941-1961; 1972-1984  Poznań Project  Geneteka 
 Pomorskie TG
 Byszewo 1760-1779; 1808-1911 1760-1852; 1854-1899; 1895-1926 1760-1835; 1837-1867; 1878-1950  Poznań Project  Geneteka 
 Pomorskie TG
 Bytoń 1770; 1800-1808; 1814-1815; 1884-1896; 1898-1907;
1759-1808;1886-1896; 1898-1907;
1693-1709; 1866-1869; 1871-1872; 1886-1896; 1898-1907;
 Geneteka  PolandGen 
 Bzowo 1756-1779; 1786-1851; 1853-1897; 1899-1910 1770-1854; 1856-1926 1808-1810; 1812-2008  Geneteka  Pomorskie TG 
 Cekcyn 1802-1911 1830-1909 1830-1886; 1889-1908  Pomorskie TG  Geneteka
 Cerekwica
1835-1887
 Poznań Project
 Chełmce
1833-1874
 Poznań Project
 Chełmonie

1880-1899;

 Welka.pl
 Chełmica
1877-1880;
1826-1856; 1877-1880;
1877-1880;
 Geneteka  Ziemia Dobrzyńska
 Chlewiska
1820-1889
 Poznan Project
 Choceń 1782-1808; 1835-1853; 1866-1867 1782-1808; 1835-1854; 1866-1867 1835-1853; 1866-1867  Geneteka
 Chodecz 1749; 1763-1867 1761; 1763-1765; 1767-1867 1765-1867  Geneteka
 Chomętowo
1830-1887 (luki)
 Poznań Project
 Chomiąża Szlachecka
1821-1890
 Poznań Project
 Chrostkowo 1781-1808; 1824-1865; 1867-1881; 1885-1887;
1781-1808; 1824-1865; 1885-1887;
1781-1808; 1824-1865; 1885-1887;  Ziemia Dobrzyńska  Geneteka
 Chrząstowo
1781-1801;

1873-1940;
 PomorskieTG
 Ciechocin

1670-1808;

   Ziemia Dobrzyńska
 Czarne
1808-1810; 1851;
1811-1814; 1826-1830; 1832-1845; 1848-1856;
1811-1814; 1851;
 Geneteka
 Czernikowo
1756-1808; 1864-1866; 1886; 1893-1894;
1767-1808; 1864-1866; 1886; 1893-1894;
1864-1866; 1886; 1893-1894;
 Geneteka  Ziemia Dobrzyńska
 Dąbie Kujaw.
1861-1862;
1861-1862;
1861-1862;
 Geneteka
 Dąbrowa Biskupia -ewg
1857-1874
 Poznań Project
 Dąbrówka k.Chojnic 1870-1909 1871-1899
 Pomorskie TG  Poznań Project
 Dąbrówka Nowa
1844-1889; 1898-1899
 Poznań Project
 Dębowo
1829-1867; 1869-1886
 Poznań Project
 Dobrcz 1867-1911; 1775-1776; 1784-1927 1848; 1853-1944  Pomorskie TG

 Geneteka
 Poznań Project

 Dobrzejewice 1823-1871;
1828; 1831-1832; 1837-1859;  1863 1822; 1843  Przodkowie  PolandGen  
 Geneteka
 Dobrzyń n/Wisłą
1875-1884;
1823-1824; 1828-1839; 1875-1884;
1775-1884;
 Geneteka  Ziemia Dobrzyńska
 Działyń 1866-1875;
1841-1845; 1847; 1852-1874 1841-1847;
 Ziemia Dobrzyńska  Geneteka
 Dziewierzewo
1823-1848; 1850-1898
 Poznań Project
 Drzycim 1633-1650; 1694-1707; 1731-1743; 1766-1786; 1796; 1799; 1818-1910 1731-1926 1774-1777; 1781-1798; 1808-1877; 1912-2009  Pomorskie TG  Geneteka
 Dulsk gm.Radomin 1742-1814; 1826-1865; 1867-1874 1741-1809; 1820-1865;  1741-1809; 1826-1865; 1980-2011;   Ziemia Dobrzyńska
 Fordon (Bydgoszcz)
1800-1879
 Poznań Project
 Gąsawa
1835-1884 1820-1828;
 Poznań Project
 Gniewkowo
1820-1878; 1885-1889
 Poznań Project
 Golub 1820 1874-1890    Geneteka  Ziemia Dobrzyńska
 Gorzyce
1800-1884
 Poznań Project
 Gostycyn 1670-1688; 1694-1738; 1743-1750; 1791-1794; 1797-1808; 1814; 1825-1844; 1848-1879; 1883-1911 1667-1672; 1674-1683; 1687-1688; 1690-1691; 1693-1731; 1733-1737; 1750; 1791; 1825; 1828-1834; 1839-1885 1665-1666; 1668; 1670; 1672; 1675-1680; 1682-1687; 1689; 1691-1692; 1696-1726; 1728; 1730; 1732-1737; 1750; 1825; 1834-1844; 1886-1948; 1851; 1984  Geneteka  Pomorskie TG
 Gościeszyn
1825-1890
 Poznań Project
 Góra k/Żnina
1820-1826; 1835-1884
 Poznań Project
 Góra pow.Inowrocław
1820-1899
 Poznań Project
 Górna Grupa

1934-2008  Geneteka
 Górzno 1808-1809; 1857; 1903-1910 1808; 1891-1926 1888-1990  PolandGen
 
Geneteka
 Pomorskie TG
 
Ziemia Dobrzyńska
 Grabie
1810-1872
 Poznań Project
 Grabkowo
1808-1810; 1857-1867;
1808-1810; 1857-1867;
1808-1810; 1857-1867;
 Geneteka
 Grochowalsk 1829-1852; 1854-1861, 1863; 1865; 

1830; 1833-1836; 1838; 1840-1842; 1847-1852; 1854; 1856-1858; 1860-1861; 1863; 1865; 1869;

1829-1852; 1854-1861; 1863; 1865; 
 Ziemia Dobrzyńska  Geneteka
 Gruczno 1799-1814; 1819-1839; 1841-1910 1773-1811; 1860-1866; 1875-1883; 1886-1926
 Pomorskie TG  Geneteka
 Inowrocław
1800-1899
 Poznań Project
 Inowrocław -ewg
1818-1824; 1826-1835; 1837-1841; 1847; 1851; 1854-1855
 Poznań Project
 Izbica Kujawska 1769-1798; 1808-1865; 
1810-1865 1808-1865;
 Geneteka  Poznań Project
 Izdebno
1800-1899
 Poznań Project
 Jabłonowo Pom.
1865-1874;
1865-1874;
1817-1823; 1825-1847; 1865-1874;
 Geneteka  Ziemia Dobrzyńska
 Jaksice 1818-1829 1818-1899
 Poznań Project  Geneteka
 Janowiec
1830-1885
 Poznań Project
 Jeleńcz 1773-1849;
1774-1802; 1823-1849 1774-1785; 1823-1849  Pomorskie TG  Geneteka
 
Poznań Project
 Jeżewo pow.świecki 1752-1841; 1879-1910 1752-1758; 1760-1926 1774-1800; 1805-2009  Pomorskie TG Geneteka
 Juncewo
1820-1838; 1840-1885
 Poznań Project
 Kaczewo
1788-1808
 Geneteka
 Kamień Krajeński 1832-1836; 1863-1873; 1883-1906 1806-1899; 1911;
1902-1950;
 Geneteka  Pomorskie TG
 Poznań Project
 Karnkowo 1770-1808; 1827-1852; 1864-1865; 1892-1893;
1790-1808; 1826-1838; 1839-1845; 1847-1852; 1864-1865;
1784-1808; 1826-1853; 1864-1865;
 Ziemia Dobrzyńska  Geneteka
 Kaszczorek

1850-1874;

 Geneteka
 Kcynia
1800-1899
 Poznań Project
 Kcynia -ewg
1867-1899
 Poznań Project
 Kiełbasin 1835-1891; 1844-1891;
1845-1891;  Geneteka

 Pomorskie TG

 Ziemia Dobrzyńska

 Kikół 1707-1759; 1808-1813; 1823-1837; 1839-1855; 1875-1879; 1880-1887; 1901;
1739-1813; 1839-1855; 1868-1901; 1808-1813; 1826-1855; 1875-1879; 1901;
 Geneteka  Ziemia Dobrzyńska
 Kłobia
1782-1817; 1836-1865; 1867-1876; 1912;
1782-1808; 1836-1865; 1867-1876; 1912;
1782-1808; 1836-1865; 1867-1876; 1912;
 Geneteka
 Kłóbka
1809-1817;
1809-1817;
1809-1817;
 Geneteka
 Kobielice
1771-1791; 1792-1808;  1771-1807;

 Geneteka
 Kołdrąb
1823-1885
 Poznań Project
 Koronowo 1744-1910 1744-1773; 1775-1924; 1901-1924;
1744-1759; 1775-1796; 1801-1857; 1875-1882; 1943-1948  Poznań Project  Geneteka  
 Pomorskie TG
 Koronowo -ewg
1835-1884
 Poznań Project
 Kościelec
1818-1884
 Poznań Project
 Kościelna Wieś
1835; 1859-1868;
1835; 1859-1868;
1835; 1859-1868;
 Geneteka  Ziemia Dobrzyńska
 Kowal 1867-1868; 1866-1868; 1866-1868;  Geneteka

 Kruszwica
1818-1889
 Poznań Project
 Kruszwica -ewg

1845-1874;

 Poznań Project
 Kruszyn pow.Włocławek 1689-1692; 1698-1733; 1742-1808; 1814-1818; 1822-1826; 1847-1851; 1870-1873; 1875-1876; 1881; 1883; 1886; 1900-1911 1687-1689; 1697-1703; 1705-1706; 1708-1726; 1728; 1733-1808; 1814-1818; 1822-1824; 1826;  1847-1851; 1870-1876; 1883; 1886;  1900-1911 1687-1689; 1697-1723; 1728; 1732-1782; 1784-1808; 1814-1816; 1818; 1822-1826; 1847-1851; 1870-1876; 1881; 1883; 1886;  1900-1907; 1909-1911;
 Geneteka  Pomorskie TG
 Kruszyny
1828-1895
 Welka.pl
 Krzywosądz
1749-1808; 1821-1823;
1749-1772; 1786-1808; 1821-1823; 1829-1840;
1749-1782; 1803-1808; 1821-1823; 1829-1840; 1854-1855;
 Geneteka
 Kwieciszewo
1835-1889
 Poznań Project
 Laskowice (Pomorskie)     1938-1939; 1947-1979  Geneteka
 Legbąd
1913-1926 1913-1937  Geneteka
 Lembarg
1797-1799; 1866
 Welka.pl
 Leszyce -USC
1876-1883
 Poznań Project
 Lipinki gm Warlubie 1908-1910 1908-1926 1908-1920; 1943-2009  Geneteka  Pomorskie TG
 Lipno 1756-1807; 1830-1851; 1853-1881; 1883; 1885-1911; 1756-1808; 1827; 1832-1855; 1857-1864; 1866-1867; 1871-1911;
1756-1807; 1832-1839; 1840-1845; 1856; 1871-1889; 1896-1911; 
 Ziemia Dobrzyńska  Geneteka
 Lipno - prawosł.
1895-1900; 1907-1911; 1895-1900; 1907-1910;
1895-1900; 1907-1911;
   Ziemia Dobrzyńska
 Lipno ew.-augsb.
1809-1814; 1816-1818; 1820-1821; 1831-1835;
1809-1818; 1820-1821; 1823; 1831-1835; 1839;
1808-1818; 1820-1821; 1823; 1831-1835;  Ziemia Dobrzyńska
 Lisewo pow.chełmiński
1800-1806; 1816; 1818-1926 1774-1807; 1813; 1815 1817; 1819-1936  Geneteka
 Lisewo Kościelne
1820-1884
 Poznań Project
 Liszkowo
1821-1889
 Poznań Project
 Lniano

1945-2009  Geneteka Pomorskie TG
 Lubcz
1849-1899
 Poznań Project
 Lubanie
1826-1827; 1830-1835; 1837-1868; 1870-1872; 1874-1883; 1886-1899;
1826-1827; 1830-1832; 1834-1868; 1870-1872; 1874-1883; 1886-1899;
1826-1827; 1830-1832; 1834-1868; 1870-1872; 1874-1883; 1886-1899;
  Ziemia Dobrzyńska
 Lubień Kujawski 1809-1895; 1908;
1813; 1815-1895; 1908; 1911-1912;
1812-1895; 1908;
 Geneteka
 Lubiewo 1807; 1812; 1814; 1817; 1824-1832; 1838-1912; 1791; 1793-1890 1793-1846;
 Geneteka  Pomorskie TG
 
Poznań Project
 Lubomin
1679-1816;
1768-1816;
1767-1816;
 Geneteka
 Lubraniec 1815-1865 1774-1808; 1815-1865 1774-1808; 1815-1827; 1831-1832; 1838-1846; 1848-1849; 1851-1865  Geneteka  Przodkowie 
 Poznań Project
 Lubstówek
1827-1828;
1827-1828;
1827-1828;
 Geneteka
 Ludzisko
1820-1870;
 Poznań Project  Przodkowie  
 Geneteka
 Lutowo
1866-1899
 Poznań Project
 Łabiszyn
1821-1899
 Poznań Project
 Łąsko Wielkie 1864-1910 1864-1915; 1917-1926 1863-1958; 1863-1940;
 Poznań Project  Geneteka 
 Pomorskie TG
 Łęgnowo -ewg
1835-1884
 Poznań Project
 Łobdowo

1774-1900;  1774-1898;
 Welka.pl 
 
Geneteka
 Ziemia Dobrzyńska
 Mazowsze 1721-1808; 1816-1824; 1842-1849; 1860-1865; 1868-1869; 1886;
1743-1808; 1816-1824; 1842-1849; 1860-1865; 1886;
1816-1824; 1842-1849; 1860-1865; 1886;
Geneteka  Ziemia Dobrzyńska
 Mąkowarsko 1763; 1767-1897;
1774-1808; 1816-1878; 1882-1903 1767-1808; 1810; 1816-1863

 Poznań Project
 Genetyka

 P.G.S.A 
 PomorskieTG
 Modzerowo 1810-1872;  1866-1872 1808-1811; 1819; 1825-1857; 1860-1872  1866-1872 1810-1865;  1866-1872  Geneteka      ZoSIA  
 Poznań Project 
 BASIA
 Mogilno
1832-1874
 Poznań Project
 Mokowo 1847-1853; 1880-1881;
1880-1881;
1880-1881;
 Geneteka   Ziemia  Dobrzyńska
 Mrocza
1840-1899
 Poznań Project
 Murzynko -ewg
1846-1850
 Poznań Project
 Murzynno
1818-1879; 1887-1890
 Poznan Project
 Nakło n/Notecią
1830-1852;
1947-1948  Geneteka  Poznań Project
 Niestronno
1849-1874
 Poznań Project
 Niewieścin
1843-1874
 Geneteka  Pomorskie TG
 
Poznań Project
 Nieżywięć 1809-1848;
1809-1848;
 welka.pl
 Nowa Wieś Królewska
1855-1878;


 Welka.pl
 Nowa Wieś Wielka -ewg

1861-1873;

 Poznań Project
 Nowe 1692-1704; 1724-1809; 1824-1910 1692-1704; 1730-1746; 1748-1749; 1752-1821; 1823-1824; 1835; 1837-1838; 1840-1841; 1844-1926 1774-2007;  Geneteka  Pomorskie TG
 Nowogród
1683-1808; 1820-1842;
1683-1808; 1836-1840; 1849-1851;
1694-1808; 1825-1830; 1864;
 Geneteka  Ziemia Dobrzyńska
 Orle gm.Topólka
1775; 1778; 1781-1793; 1797-1806; 1812-1820; 1825-1826; 1828-1830; 1873;1897-1899 1945-1990  Geneteka
 Orłowo
1835-1879
 Poznań Project
 Osie 1669-1709; 1720-1739; 1741-1813; 1815-1911; 1640-1641; 1643; 1647; 1651; 1665; 1670-1672; 1674-1682; 1700-1739; 1742-1926 1786-1819; 1822-1912  Pomorskie TG  Geneteka
 Osiek pow.brodnicki 1768-1808; 1835-1878;
1768-1808; 1835-1885; 1900-1909;
1768-1808; 1835-1842; 1861-1882; 1900-1909;
 Geneteka  Welka.pl 
 Ziemia Dobrzyńska
 Osiek gm.Obrowo
1821-1874; 1878-1880; 1882;
1821-1850; 1852-1862; 1867-1895;
1821-1825; 1856; 1858-1859;
 Ziemia Dobrzyńska Geneteka
 Osiek gm.Obrowo
 ew.augs.

1851;
1851-1852;
1851-1852;
 mittelpolen
 Osielsko 1817-1903 1785-1814; 1817-1910; 1926-1969;
1784-1813; 1817-1964  Pomorskie TG  Geneteka 
 Poznań Project
 Osięciny
1846-1849; 1852-1856;
1846-1849; 1851-1856;
1846-1849; 1851-1856;
 Geneteka
 Ostrowite
 gm.Lipno

1846; 1848-1850; 1852-1865;
1847-1849; 1851-1865;
1847-1865;
 Geneteka  Ziemia Dobrzyńska
 Ostrowo k/Gniewkowa
1845-1889
 Poznań Project
 Ostrowo k/Pakości
1800-1833; 1835-1885
 Poznań Project
 Ostrowo n.Gopłem
1820-1878; 1887-1889
 Poznań Project
 Pakość
1832-1880; 1884-1889
 Poznań Project
 Palędzie Kościelne
1835-1899
 Poznań Project
 Paparzyn

1874-1880;

 Welka.pl
 Papowo Biskupie 1858-1874;
1738-1800;
 Welka.pl
 Papowo Toruńskie 1778-1861; 1864-1890 1779-1891 1873-1890  Geneteka  Pomorskie TG
 Ziemia Dobrzyńska
 Parchanie
1800-1807; 1818-1874: 1885-1889
 Poznań Project
 Parlin
1840-1860; 1863-1889
 Poznań Project
 Pęchowo
1819-1891
 Poznań Project
 Piaski gm.Kruszwica
1800-1820; 1825-1876; 1887-1899
 Poznań Project
 Pieranie
1800-1876; 1886-1899
 Poznań Project
 Piotrków Kujawski 1903-1907;
1742-1749; 1758-1808; 1820-1884; 1903-1907;
1903-1907;
 Geneteka  Poznań Project
 Płochocin  1702-1704; 1708-1711; 1730-1756; 1758-1771; 1836-1910 1741-1756; 1758-1768; 1836-1926 1777-1778; 1785-1821; 1836-1959; 1961-2008  Geneteka  Pomorskie TG
 Płonkowo
1800-1889
 Poznań Project
 Płonne 1811-1816; 1818-1819; 1820-1825;
1753-1808; 1810-1825;
1811-1825;

Ziemia Dobrzyńska
 Polanowice
1800-1878; 1888-1899
 Poznań Project
 Polskie Łąki 1773-1817; 1900-1911;
 1774-1828; 1844-1847; 1884-1926 1747-1757; 1762-1829; 1862-1962;  Pomorskie TG  Geneteka
 Połajewo 1812-1828; 1832; 1843-1854 1809-1811; 1818-1825; 1843-1889 1821-1822; 1825; 1843-1855  Poznań Project  Geneteka
 Pruszcz pow.Świecko
  1930-1990  Geneteka
 Pruszcz pow.Tuchola
1752-1776 1752-1775; 1785-1847  Pomorskie TG
 Pruszcz Pomorski

1930-1990  Pomorskie TG
 Przysiersk 1830-1910 1842-1926 1842-1888; 1890-1944  Geneteka  Pomorskie TG
 Raciąż 1757-1911 1757-1877: 1883-1914; 1916-1926 1757-1780; 1800-1876; 1945-2003  Pomorskie TG Geneteka
 Raciąż -USC 1903-1904

 Pomorskie TG
 Raciążek 1826-1842; 1846-1855; 1857; 1885-1895 (luki) 1754-1806; 1828-1837; 1853; 1874 1831; 1853  PolandGen  Przodkowie 
 Geneteka
 Radomin
1850-1851; 1854-1862; 1864-1866; 1868-1869; 1871-1872; 1874-1875;
1826-1848; 1850-1851; 1854-1862; 1864-1866; 1868-1869; 1871-1873; 1875;
1826-1834; 1836; 1838; 1840-1842; 1844-1847; 1868-1869; 1871; 1873; 1875;
  Ziemia Dobrzyńska
 Radziejów 1759-1811; 1856-1857; 1859-1874; 1895-1903; 
1760-1761; 1766; 1856-1857; 1859-1874; 1895-1903;
1856-1857; 1859-1874; 1895-1903;
 PolandGen  Geneteka
 Radziki Duże 1808-1875;
1808-1881;
1808-1822; 1824-1826; 1828-1875;
 Geneteka  Ziemia Dobrzyńska
 Rogowo pow.Rypin 1781-1827; 1829-1840; 1842-1851; 1853-1878; 1885-1886; 1912;  1773-1806; 1822-1826; 1830-1877; 1885-1886;
1781-1801; 1820-1826; 1832-1850; 1885-1886; 1897; 1899-1902  Geneteka  Ziemia Dobrzyńska
 Rogowo pow.Żnin
1800-1822; 1825-1891
 Poznań Project
 Rojewice -ewg
1832; 1852
 Poznań Project
 Runowo (Krajeńskie) 1836-1881;
1884-1899
 Poznań Project
 Ruże 1683-1808; 1822-1839;
1684-1808; 1821-1823; 1825; 1869-1878;
1686-1808; 1821-1824;
 Ziemia Dobrzyńska  Geneteka
 Rykowisko

1924-2009  Pomorskie TG
 Rynarzewo
1836; 1838-1869; 1871-1874
 Poznań Project
 Ryńsk
1830-1868;


 Welka.pl
 Rypin 1675-1810; 1828-1830; 1835-1838; 1856-1860;
1675-1679; 1694-1706; 1708-1713; 1715-1718; 1720-1731; 1733-1739; 1741-1810; 1853-1854; 1856 1675-1706; 1709-1715; 1717; 1719-1720; 1723-1725; 1727-1729; 1731-1739; 1741-1810  Geneteka  Ziemia Dobrzyńska
 Rypin praw.


1894-1900;

 Ziemia Dobrzyńska
 Ryszewko
1835-1886 (luki)
 Poznań Project
 Rzadkwin
1821-1877; 1880-1890
 Poznań Project
 Sadki
1800-1829; 1835-1878
 Poznań Project
 Sadki -ewg
1870-1875
 Poznań Project
 Sadłowo 1773-1807; 1838-1875; 1906-1907;
1771-1807; 1839-1867; 1870-1875; 1906-1907;
1773-1807; 1841-1863; 1865-1879; 1906;
 Ziemia Dobrzyńska  Geneteka
 Samoklęski
1831-1880; 1891-1895
 Poznań Project
 Sartowice 1769-1796; 1800-1910 1769-1793; 1800; 1802-1827; 1830-1844; 1846-1848 1788-1795; 1800-1870; 1872-1941  Pomorskie TG
 Serock 1886-1896;
1835-1882
 Poznań Project  Geneteka 
 Pomorskie TG
 Sępólno Krajeńskie 1903; 1906; 1910-1913;
1800-1878; 1882-1899
 Poznań Project  Pomorskie TG
 Siedlimowo
1811-1813; 1822-1857
 Poznań Project
 Sinarzewo 1759-1807 1748; 1750; 1752-1755; 1758-1763; 1765-1774; 1802-1808 1747-1766; 1805-1808  Geneteka
 Skępe 1722-1809; 1868-1869; 1883-1898; 1900-1904;
1730; 1737-1809; 1813-1814;  1868-1869; 1878-1908;
1515-1863 klasztor, 1740-1809; 1868-1869; 1873-1878; 1880-1902  Geneteka  Ziemia Dobrzyńska
 Skrwilno 1820-1854; 1860-1864; 1871-1877; 1885-1886; 1888-1889; 1891; 1893; 1895; 1897-1898; 1900;
1820-1854; 1873; 1881; 1885-1886; 1888-1889; 1893; 1895; 1897-1898; 1900; 1902-1903; 1905; 1908-1909; 1911;
1820-1849; 1851-1853; 1855-1863; 1873; 1885-1886; 1888-1889; 1893; 1895; 1897-1898; 1900;
 Geneteka  Ziemia Dobrzyńska
 Sławsk Wielki
1820-1889
 Poznań Project
 Słońsk
1850-1855; 1875; 1885-1895;
1754-1806; 1828-1837; 1853; 1874;
1831; 1853;
 PolandGen

 Słupy
1830-1887
 Poznań Project
 Służewo
1811-1886;
1811-1886;

 Welka.pl
 Solec Kujawski
1845-1889
 Poznań Project
 Srebrnagóra
1818-1823; 1833-1888
 Poznań Project
 Stary Zieleń
1888-1902;

 Welka.pl
 Stodoły
1851-1880
 Poznań Project
 Strzelcze
1821-1827; 1834; 1838-1886
 Poznań Project
 Strzelno
1827-1878; 1880-1897
 Poznań Project
 Strzelno -ewg
1820-1874
 Poznań Project
 Strzygi gm.Osiek 1720-1811; 1826-1865; 1880-1903;
1720-1819; 1834-1865; 1880-1903 1791-1865; 1881-1882; 1884; 1886; 1888-1895; 1899-1901; 1903;  Ziemia Dobrzyńska  Geneteka
 Strzyżewo Kościelne
1830-1874; 1882-1889
 Poznań Project
 Sumin
1822-1823; 1852-1860; 1862-1864; 1868-1873;1896-1897;
1743-1781; 1799-1808; 1822-1823; 1849-1873; 1896-1897;
1822-1823; 1849-1864; 1867-1873; 1896-1897;
  Ziemia Dobrzyńska  Geneteka
 Sypniewo 1730-1732; 1734-1753; 1773;
1800-1841
 Poznań Project  PomorskieTG
 Szadłowice
1819-1877
 Poznań Project
 Szaradowo
1835-1885
 Poznań Project
 Szczepanowo
1800-1874; 1887-1889
 Poznań Project
 Szpetal Górny
1847-1865;


 Ziemia Dobrzyńska  Geneteka
 Szubin
1835-1886
 Poznań Project
 Ślesin
1820-1821; 1829-1845; 1847-1889
 Poznań Project
 Śliwice 1663; 1665; 1670-1685; 1692-1777; 1799; 1813-1822; 1832-1910 1670-1678; 1694-1755; 1759-1769; 1801-1926 1670-1677; 1694-1714; 1717-1724; 1777-1809; 1824-1993  Pomorskie TG  Geneteka
 Śmiłowice
1858-1865;
1858-1865;
1858-1865;
 Geneteka
 Świątkowo
1835-1884
 Poznań Project
 Świecie (św.Boboli) 1800-1910 1801-1852; 1854-1926 1819-1862; 1868-1997  Pomorskie TG  Geneteka
 Świecie -Przechowo
(
Chrystusa Króla)
    1952-1971  Geneteka  Pomorskie TG
 Świedziebnia 1746-1780; 1836; 1842; 1844-1855; 1857-1879; 1694-1808; 1826-1880; 1833-1835; 1837-1841; 1848-1879;
 Geneteka  Ziemia Dobrzyńska
 Świekatowo 1802-1910 1802-1878; 1881-1926 1856; 1858-1860; 1862-1864; 1873-1879; 1881-2009  Geneteka  Pomorskie TG
 
Poznań Project
 Świerczyn 1840; 1871-1873; 1876;  1881-1882; 1884-1887; 1889-1894; 1896-1901;
1811; 1818-1821; 1826-1908 1840; 1876; 1885-1886; 1891; 1897-1901; 1904;
 Geneteka
 Święte 1725-1753 1725-1780 1759-1775  Pomorskie TG  Geneteka
 Tłuchowo
1788-1808; 1826-1847; 1875-1882;
1788-1847; 1875-1882;
1788-1808; 1826-1847;
 Ziemia Dobrzyńska  Geneteka
 Topolno
1843-1926
 Geneteka  Pomorskie TG
 
Poznań Project
 Trąbin 1751-1778; 1810-1863; 1866; 1885-1913;
1751-1808; 1810-1863; 1866; 1885-1896; 1898-1913;  
1810-1863; 1885-1913;
 Ziemia Dobrzyńska  Geneteka
 Trląg
1837-1889
 Poznań Project
 Trzebiełuch

1874-1880;

 Welka.pl
 Tuczno - Dwierzchno
1818-1882; 1886-1889
 Poznań Project
 Tuchola 1847-1881; 1883-1904 1874-1926 1799-1918;
 Geneteka  Pomorskie TG  
 Poznań Project
 Wabcz 1767-1851 1769-1869; 1880-1882;

 Welka.pl
 Wałdowo pow.Sępólno 1609-1656; 1658-1708; 1754-1850; 1901-1911 1610-1611; 1613-1624; 1626-1636; 1640; 1645-1646; 1649; 1651-1653; 1655-1658; 1660-1662; 1668; 1736-1878; 1882-1938 1831-1865; 1878-1911  Geneteka  Poznań Project
 
PomorskieTG
 Warlubie
1925-1926 1925-1961  Pomorskie TG  Geneteka
 Wąwelno 1745-1794; 1796-1814; 1821-1910;
1746-1910 1840-1941; 1943-1950; 1960  Poznań Project  Pomorskie TG 
 Geneteka
 Wenecja
1800-1899
 Poznań Project
 Wielki Komorsk 1729-1910 1729-1757; 1759-1809; 1811-1815; 1843-1926 1774-1823; 1825-1992  Geneteka  Pomorskie TG
 Wielki Lubień 1728-1840; 1870-1910 1711; 1715-1716; 1729-1813; 1815-1841; 1843-1859; 1861; 1863-1865; 1868-1870; 1872; 1874; 1876; 1886-1887; 1889-1890; 1892-1894; 1897-1898; 1901-1902; 1904; 1908; 1910; 1912; 1919-1926 1792-1815; 1817-1853; 1855-1940; 1942-2004  Geneteka  Pomorskie TG
 Wielki Mędromierz 1901-1910 1902-1926 1902-1914  Pomorskie TG  Geneteka
 Wielkie Łunawy
  ewang.

1848-1875;


 Welka.pl
 Wielkie Radowiska
1870-1877;


 PolandGen

 Wielowicz
1899-1926 1899-1938; 1941-1948  Geneteka  Pomorskie TG   
 Poznań Project
 Wieniec
1762-1809
 Geneteka  Przodkowie
 Wierzchucin Królewski 1766-1910 1777-1926; 1830-1866;
1773-1859; 1890-1944  Poznań Project  Geneteka  
 Pomorskie TG
 Wielgie
1833-1845;
1833-1845;
1833-1845;

 Ziemia Dobrzyńska
 Więcbork 1770-1852;
1800-1910 1785-1809; 1813-1814;  1844-1884  Pomorskie TG  Poznań Project
 Witowo
1838; 1847; 1849; 1900-1911;
1838; 1849; 1900-1911;
1900-1911;
 Geneteka
 Włocławek 1808-1818; 1826-1873; 1906-1908; 1911;
1808-1818; 1838-1842; 1844-1845; 1851; 1897-1898; 1904-1911;
1808-1818; 1826-1873; 1904-1911;
 Forgen
 
Geneteka
 Ziemia Dobrzyńska
 Włóki 1821-1910 1820-1878 1821-1945  Poznań Project  Geneteka  
 Pomorskie TG
 Wola gm.Kikół
1755-1811; 1822-1833; 1843;
1755-1808; 1822-1824; 1832; 1835-1850;
1822-1824;
 
 Ziemia Dobrzyńska
 Wrocki
1739-1900;
1864-1913;

 Geneteka  Ziemia Dobrzyńska
 Wójcin
1800-1806; 1821-1899
 Poznań Project
 Wtelno 1746-1775; 1751-1808; 1816-1920 1745-1775; 1820-1866 1820-1825; 1827-1829; 1831-1929;  1930-1945  Poznań Project  Geneteka 
 Pomorskie TG
 Wudzyn 1782-1874 1783-1926 1782-1951  Poznań Project  Geneteka 
 Pomorskie TG
 Zabartowo
1876-1899
 Poznań Project
 Zaduszniki
1832;

1826-1839;
 Geneteka  Ziemia Dobrzyńska
 Zamarte
1884-1913;


 Pomorskie TG
 Zbrachlin
1878;
1878;
1878;
 Geneteka
 Zdroje
1919-1924; 1926 1919-2009  Geneteka  Pomorskie TG
 Zgłowiączka 1759-1831; 1834; 1837-1865 1759-1865 1759-1831; 1834; 1838-1865  Geneteka  Poznań Project
 Zieleń (Stary)
1894
 Welka.pl
 Żałe
1700-1808; 1825-1835; 1858-1866; 1868-1870;  1878-1899; 1911;
1700-1808; 1814-1866; 1868-1870; 1878-1894; 1911;
1831-1845; 1860-1866; 1868-1870; 1878-1899; 1911;
 Ziemia Dobrzyńska  Geneteka
 Żerniki
1835-1890
 Poznań Project
 Żołędowo 1718-1763; 1765-1786; 1788-1790; 1838-1882; 1884-1910 1718-1725; 1727-1734; 1738; 1742-1745; 1747; 1749-1750; 1752-1756; 1761; 1764; 1766-1769; 1776-1785; 1789-1790; 1838-1915; 1917-1926 1718; 1720-1722; 1724-1726; 1728-1729; 1739; 1742-1745; 1762; 1764-1765  Poznań Project  Geneteka   
 Pomorskie TG
 Żnin
1820-1899
 Poznań Project

 

 

Informacje

KSIĘGI PARAFIALNE – KONTYNUACJA

Serwis www.ksiegi-parafialne.pl został utworzony w 2008r. przez Kubę Charęża. Jest on jego pomysłodawcą i zarazem ojcem chrzestnym. Jednak jak to w życiu bywa, zwiększone obowiązki rodzinne autora zdecydowały o przekazaniu serwisu nowej ekipie genealogów amatorów, akurat w tym przypadku skupionych wokół portalu rodzinnego www.szpejankowski.eu

W toku wymiany doświadczeń z innymi genealogami amatorami wielokrotnie słyszeliśmy pozytywne opinie na temat serwisu, które wyrażały osoby poszukujące rozproszonych indeksów ksiąg metrykalnych, zarówno z kraju jak i zza granicy. I naszym zdaniem jest to wartościowe narzędzie pracy poszukiwacza własnych korzeni, co przełożyło się na podjęcie ostatecznej decyzji o kontynuacji tego projektu.

Ze swojej strony deklarujemy, że wartość merytoryczna prezentowanych informacji nie ulegnie zmianie.

Liczymy na stałą współpracę ze wszystkimi administratorami licznych projektów indeksacyjnych, celem aktualizacji danych prezentowanych w naszym serwisie, dla dobra całej społeczności genealogicznej.

Redakcja portalu www.szpejankowski.eu

Licznik odwiedzin od 03.03.2012

Dzisiaj17
Wczoraj373
Wizyt w tygodniu1253
Wizyt w miesiącu7420
Łącznie wizyt204818

VCNT - Visitorcounter
Scroll Up